• Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада

Шановні жителі Дунаєвеччини !

Den nezale

Прийміть щирі вітання із Днем Державного Прапора та Днем незалежності України.
З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цих подій і дат – 23 та 24 серпня - і значення їх для всієї країни та кожного з нас, її громадян.
Запорука державотворчого успіху – у громадянській злагоді, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні зусиль мільйонів громадян вільної і незалежної України в єдиному прагненні – сумлінною працею зміцнити силу і славу Батьківщини.

Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність споконвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, сьогоднішнім і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки та правнуки. Зрозуміло, що спираючись на досвід попередніх поколінь, враховуючи їхні помилки та роблячи висновки з власних прорахунків, Україна й надалі йтиме обраним шляхом. Шляхом зміцнення власного авторитету на міжнародній арені, упровадження довгоочікуваних реформ, розвитку економіки і як наслідок посилення соціальної складової. День незалежності це день вшанування пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за її державність, це шана загиблим Героям Небесної Сотні, це невимовний біль за втраченими на Сході держави українськими вояками й добровольцями, нашими земляками, що ціною власних життів виборювали і захищали територіальну цілісність та суверенітет України. Безперечним є те, що український народ докладе максимум зусиль, аби дати відсіч ворогові, остаточно сформувавши професійне військо й зміцнивши обороноздатність країни. Мирне небо буде над усією Україною!
Нині, в день такого великого свята, висловлюємо вдячність всім, хто боронить та захищає Україну від ворога, хто вкладає в рідну країну свою працю та інтелект, хто примножує її багатства та славу. Від усієї душі бажаємо жителям Дунаєвеччини міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, успіхів у всіх ваших справах і починаннях, нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України, та її майбутніх поколінь. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі, на нашій рідній землі. Зі святами вас, шановні земляки! З Днем Державного Прапора та Днем незалежності України! Слава соборній незалежній Україні!

 

Карта району

Ulti Clocks content