• Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада

Шановні працівники газової та нафтопереробної промисловості !

gaz

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України. Ваша трудова діяльність вимагає високого професіоналізму та великої відповідальності. Позаяк справа, якій ви себе присвятили, нелегка, але важлива – забезпечення стабільного функціонування паливно-енергетичного комплексу Дунаєвецького району, зміцнення енергетичної незалежності та національної безпеки України. Від безперебійної діяльності нафтогазового комплексу залежать пульс життя вітчизняної промисловості, успішна діяльність стратегічно важливих підприємств, рівень добробуту та настрій громадян.

У непростих умовах сьогодення ви послідовно впроваджуєте інноваційні технології у нафтогазовій промисловості та здійснюєте реформаторські кроки, спрямовані на динамічний розвиток галузі та адаптацію підприємств до нових економічних відносин. Гідно витримуючи всі випробування, які диктує час, докладаєте максимум зусиль, аби у домівках жителів Дунаєвецького району було тепло і комфортно.
Сердечно вітаємо всіх, хто віддав свою працю у минулому і трудиться зараз у газовій галузі Дунаєвецького району, з професійним святом, бажаємо міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, професійних успіхів, стабільної роботи, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів в ім’я подальшого розвитку газової галузі.

 

Карта району

Ulti Clocks content