• Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада

Нарада з питань виконання Урядової програми Доступні ліки

Narada liku

07 листопада 2017 року голова районної ради Ольга Михальська взяла участь у нараді  з питань виконання Урядової програми  «Доступні ліки» на території Дунаєвецького району. Виступаючи перед присутніми голова райдержадміністрації зазначив, що відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 17.03.2017 № 152  та розпоряджень голови облдержадміністрації Дунаєвецькому району виділено кошти на реалізацію програми у розмірі 1 040 200 грн., що становить 163800 грн. на місяць.  За 7 місяців  використано 420,7 тис. грн.  Залишок коштів до кінця поточного року складає 619,5 тис. грн. За результатами розгляду питань порядку денного наради було прийнято ряд рішень, зокрема:  посилити контроль за реалізацією Урядової програми; здійснювати контроль за  наявністю асортименту лікарських засобів в аптеках; повністю освоїти кошти медичної субвенції;  розширювати мережу аптечних закладів, які беруть участь у реалізації  програми.

 

07 листопада 2017 року голова районної ради Ольга Михальська взяла участь у нараді з питань виконання Урядової програми «Доступні ліки» на території Дунаєвецького району. Виступаючи перед присутніми голова райдержадміністрації зазначив, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.03.2017 № 152 та розпоряджень голови облдержадміністрації Дунаєвецькому району виділено кошти на реалізацію програми у розмірі 1 040 200 грн., що становить 163800 грн. на місяць. За 7 місяців використано 420,7 тис. грн. Залишок коштів до кінця поточного року складає 619,5 тис. грн. За результатами розгляду питань порядку денного наради було прийнято ряд рішень, зокрема: посилити контроль за реалізацією Урядової програми; здійснювати контроль за наявністю асортименту лікарських засобів в аптеках; повністю освоїти кошти медичної субвенції; розширювати мережу аптечних закладів, які беруть участь у реалізації програми.
Участь в нараді взяли перший заступник голови Дунаєвецької райдержадміністрації Руслан Смолінський, секретар Дунаєвецької міської ради Микола Островський, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Романюк, начальник управління фінансів райдержадміністрації Наталія Лук’янова, начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Тетяна Тиран, заступник начальника – начальник Дунаєвецького відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області Наталія Баранюк, головний лікар комунальної установи Дунаєвецької районної ради «Дунаєвецька центральна районна лікарня» Володимир Крупко, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення комунального закладу Дунаєвецької міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вадим Войдевич, представники аптечних закладів району.

Карта району

Ulti Clocks content