• Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада

Шановні жителі Дунаєвеччини

Den invalidiv

3 грудня вся світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, засвідчуючи цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені відповідні умови, що дозволяють відчувати себе рівними в суспільстві. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Ставлення до людей з обмеженими можливостями визначає ступінь цивілізованості суспільства. І саме тому переймаючись буденними проблемами, ми усі повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, і вони потребують допомоги і уваги.

 

Відзначення цього дня на Дунаєвеччині — це хороша нагода звірити, що вже зроблено і що потрібно зробити для формування гідних умов життя людей скривджених долею, аби ніхто не почувався забутим чи покинутим наодинці зі своїми проблемами.
У цей день хочемо побажати жителям Дунаєвеччини – людям з обмеженими можливостями теплих стосунків з вашими близькими, бадьорості духу, оптимізму, витримки та міцного здоров’я. Нехай справдяться всі ваші бажання, мрії та задуми.
Також висловлюємо вдячність всім, хто опікується людьми з обмеженими можливостями, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Голова районної ради                                                        Ольга Михальська
Голова районної державної адміністрації                            Олександр Бернашевський

Карта району

Ulti Clocks content