• Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада

Шановні захисники Української держави !

ZSU

Дозвольте привітати вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України. Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для захисту та зміцнення обороноздатності нашої країни. Переконані, що навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними присязі, спрямуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості.

 

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Ми віримо в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.
Щиро вітаємо ветеранів Збройних Сил України, військовослужбовців-земляків, особливо тих, хто зустрічає це свято на передовій, всіх захисників України з Днем Збройних Сил. Бажаємо вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та здійснення всіх ваших мрій і побажань, родинної злагоди, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові. Нехай Господь береже вас.
Вічна пам’ять і слава воїнам-землякам, які загинули захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України!

Голова районної ради                                                  Ольга Михальська
Голова районної державної адміністрації                      Олександр Бернашевський

Карта району

Ulti Clocks content