• Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада

Шановні жителі Дунаєвеччини !

Sotnya

Указом Президента України від 11.02.2015 року № 69/2015 “Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні” вставлено в Україні День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20 лютого. В цей день всі українці вшановують відвагу, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.

 

Революція Гідності змінила свідомість мільйонів людей, які постали проти несправедливості, диктатури, корупції, за свободу слова, свободу вибору, свободу протесту, за право на гідне життя.
Люди різного віку, професій, віросповідань, з різних куточків України, боролися з режимом, йшли під кулі снайперів, прикриваючись лише дерев’яними щитами, не за свої особисті інтереси, а за краще майбутнє для своїх дітей, своїх сімей, своєї держави. Знаємо, що український народ після Революції Гідності став іншим і вже ніколи не буде терпіти неправди та несправедливості.
Ми завжди будемо в неоплатному боргу перед Героями, яких назвали Небесною Сотнею і які стали символом Революції Гідності. Адже ціною власного життя Герої Небесної Сотні довели, що наш український народ – нескорений, а дух його – незламний.
Такий же героїзм виявляють сьогодні українські військовослужбовці, які захищають незалежність і територіальну цілісність нашої держави на Сході України.
І сьогодні для нас усіх є святим обов’язком гідно вшанувати пам’ять Героїв. Щоб ми пам’ятали – хто, і за, що загинув, щоб ми їх не зрадили.
Тож нехай в Україні якнайшвидше настане мир і злагода, заради щасливого майбутнього, заради пам’яті Героїв, які ніколи не вмирають.

Слава Україні! Слава її Героям!

Голова районної ради                                                                                  Ольга Михальська
Голова районної державної адміністрації                                                      Олександр Бернашевський

Карта району

Ulti Clocks content