10 квітня – день Міжнародної акції «Greening of the Planet», Каховские новости

12.04.2021

За ініціативи громадської організації «Каховське Козаче товариство» спільно з відділом у справах молоді та спорту, козачатами Каховської паланки УДЮТ «Січ» та їх наставниками, активістами молодіжного руху та просто небайдужими людьми Каховська територіальна громада долучилася до глобального екологічного руху.
На території ДП «Каховське лісове господарство» було висаджено більше 500 саджанців акації! Місце висадження дерев спільним рішенням було вибране в Сосновому борі – улюбленій зоні літнього відпочинку каховчан, щоб лісники мали змогу доглядати за молодими саджанцями та поливати їх.
Перед початком заходу отаман Каховського Козачого товариства Микола Огданец за пішою мандрівкою провів екскурсію для всіх бажаючих.
Всі були заряджені духом згуртованості за доброю справою.
По закінченню акції лісники Новокаховського лісництва пригощали всіх смачним борщем, звареним під керівництвом лісничого, офіцера-інтернаціоналіста Віктора Черненка.
Україна – наш дім! Бережімо його спільно!

Фото:

Читайте также: Последние новости Украины и мира
Previous post В Харькове грузовик «влетел» в припаркованную фуру: пострадавшего водителя вырезали из смятого авто, – ВИДЕО
Next post Робоча зустріч з керівництвом Каховської міської влади, Каховские новости

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *