17-23 травня в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху – | Новини Вінниці та області

Генеральною Асамблеєю ООН на 74-й сесії була прийнята Резолюція «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», відповідно до якої 2021 – 2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій із забезпечення безпеки дорожнього руху.        
Глобальною метою Десятиліття є скорочення кількості смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року.
Світовим співтовариством розпочато заходи, спрямовані на якісне покращення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності. У травні заплановано проведення 6-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху ООН.       
В Україні у два етапи буде проведено щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху, який сприятиме реалізації глобальної мети Десятиліття. 
Із 17 по 23 травня в Україні буде проведено 1-й етап Тижня, який покликано привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.
З урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), переважна більшість заходів у рамках Тижня проводитиметься у дистанційному форматі.

Більш детальну інформацію про Тиждень можна отримати за посиланнями:
сайт організатора: https://medtransvp.com.ua/ (Розділ: Тиждень БДР);       
youtube канал «Безпечна країна»: httr://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна;
соціальна мережа facebook: httr://www.facebook.com/tbdrua/


Previous post Вінницькі рятувальники провели на пенсію офіцера (ВІДЕО) – | Новини Вінниці та області
Next post МВС розробило проект Стратегії громадської безпеки та цивільного захисту України – | Новини Вінниці та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *