Апостолівський район: напередодні святкування Великодня рятувальники провели бесіди з місцевими жителями – | Новини міста Дніпро та області

Незабаром Великдень – свято традиційно пов’язане не тільки з посвяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відритого вогню, зокрема свічок та лампадок.

І так як Великодній вогонь відіграє велику роль у богослужінні, аби свято не завершилось трагедією, співробітники Апостолівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, 30-го квітня провели профілактичну роботу та звернулись до громадян із проханням не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята.

Вогнеборці надали місцевим жителям інформаційні листівки з правилами поводження з вогнем та нагадали, що при проведенні богослужіння потрібно зберігати безпечну відстань від інших вірян, не підпускати малолітніх дітей до відкритого вогню, підв’язувати міцно хустину та забирати волосся аби на нього не потрапив вогонь свічки, а повернувшись додому, запалені свічки поставити на вогнетривкі підставки.

Шановні громадяни!
Пам’ятайте, що дотримання правил пожежної безпеки служить запорукою збереження вашого життя, здоров’я та матеріальних цінностей від непроханої вогняної стихії. При перших ознаках пожежі негайно телефонуйте до Служби порятунку «101».


Читайте также: Последние новости Украины и мира
Previous post м. Дніпро: рятувальники завітали до маленьких друзів на розмову – | Новини міста Дніпро та області
Next post В Мариуполе изменятся правила получения субсидии. Новости Мариуполя и Донбасса |

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *