Apple планувала випустити керамічні Apple Watch в чорному кольорі, але передумала |

Визначити найдорожчі Apple Watch просто: вони виділяються білим кольором. Природно, мова про ті годиники, що випускає сама Apple, а не про кастомні творіння Caviar.

Так ось, керамічні Apple Watch Series 5 могли з’явитися не тільки в білому, але і в чорному кольорі. Фотографії з корпусом так і не представлених годинок з’явилися в Твіттері :

Apple Watch S5 Edition Black Ceramic pic.twitter.com/XgNgObxq7n

— Mr·White (@laobaiTD) June 16, 2021

По частині характеристик керамічні годинник від звичайних нічим не відрізнялися, все відмінності зводилися лише до дуже красивому зовнішньому вигляду. Кому як, звичайно, але мені білі Apple Watch Series 5 дуже подобаються, навіть широка чорна рамка уздовж екрану не бентежить.

Керамічний корпус, за словами Apple, в чотири рази міцніше сталевого, це здорово. Але разом з тим і коштували керамічні Apple Watch $ 1249 без урахування податків.

Чому Apple скасувала модифікацію в чорному кольорі, можна тільки здогадуватися. Можливо, в Apple вирішили, що найдорожча модифікація годин повинна відрізнятися не тільки матеріалами, а й кольором. На тлі сіро-чорного модельного ряду білі годинник однозначно виділяються. Наприклад, інша дорога модифікація Apple Watch Series 5 в титановому корпусі дуже схожа на просту алюмінієву версію.

Популярні новини  Фітнес браслет Xiaomi Mi Band 6 впав в ціні

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

  • Все новости по теме:
  • Apple
  • Apple Watch

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *