Bloomberg: iPad Pro з mini-LED вийдуть в кінці квітня, але є проблема |

Нові iPad Pro 2021 року побачать світ у другій половині квітня, проте будуть в серйозному дефіциті. Про це повідомляє Bloomberg News.

Посилаючись на анонімних інсайдерів, видання стверджує, що iPad Pro нового покоління вийдуть в квітні, але коли пройде презентація – невідомо. Apple може просто розмістити нові пристрої на своєму сайті, раніше так вже відбувалося. Очікується, що це буде звичайний модельний ряд iPad Pro в двох розмірах, що вже стали класикою – 11 дюймів і 12,9 дюймів. Він буде оснащений процесором Apple A14X, який зрівняється по потужності з Silicon M1 .

Однак з новими планшетами не все гладко. Згідно багатьом авторитетним джерелам, iPad Pro 2021 отримають інноваційні дисплеї mini-LED. І як раз з ними у Apple виникла проблема – стверджується, що компанія зіткнулася з «низькою продуктивністю» екранів, випущених одним з постачальників, через що співпраця з ним було припинено. Як наслідок, кількість зібраних mini-LED дисплеїв виявиться меншою, ніж розраховувала компанія. Аналітики з MacRumors і 9to5Mac впевнені, що ця накладка обернеться, як мінімум, дефіцитом планшетів з самого старту їх продажів, а в гіршому випадку Apple відкладе відвантаження девайсів на невизначений термін, обмежившись прес-релізом і передзамовлення.

Популярні новини  Xiaomi презентує мініатюрну електронну книгу вартістю $90

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

  • Все новости по теме:
  • iPad Pro
  • mini-LED
Previous post Опубліковані якісні знімки безрамкового iPad mini напередодні анонса |
Next post AMD Ryzen 7000: очікувані специфікації і дата анонса |

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *