Боротьба Колихаєва з МАФами закінчилась видачею їм паспортів прив’язки заднім числом » Новости Херсон

 

У Херсоні боротьба новообраного мера з незаконно встановленими тимчасовими спорудами закінчилась видачею їм паспортів прив’язки заднім числом. Таким чином, місто невпинно продовжує перетворюватися на «Шанхай». Про такий прецедент стало відомо з соціальних мереж.

«Перетворюються заднім числом і, мабуть, «легким рухом руки», – написала в соцмережі херсонка Олена Резніченко, опублікувавши фото. – Як ось МАФ-стакан в парку «Херсонська фортеця». На початку листопада минулого року інспекція з благоустрою після перевірки винесла по даному об’єкту вердикт – встановлений без документів, вирішується питання про демонтаж. Сьогодні ж на інтерактивній карті «МАФів» Херсона, об’єкт в «зеленому» кольорі, що означає – він законний, термін дії паспорта прив’язки вказано до 2023 року. Правда, отриманий паспорт 20 листопада – набагато пізніше, ніж МАФ був встановлений. Тому сьогодні і демонтаж, про який заявляли в інспекції, виглядає так – над «стаканчиком» вже повісили вогники, а на всі боки встановили «дерев’яні зручності» для клієнтів, які будуть попивати каву таки на велосипедній доріжці, ніж обурилися велоактівісти відразу ж після установки МАФу , мовляв, вилізли прямо на доріжку »

Кричуща ситуація з МАФами в усіх частинах міста. Журналісти та активісти Херсона щотижня б’ють на сполох щодо незаконного будівництва на зеленій зоні, які захоплюють «ларьочники».

Херсонська журналістка Єлеонора Гуськова, також не залишилась осторонь гострої проблеми міста, та розмістила допис в соціальній мережі, де намагалась привернути увагу мера та начальника інспекції з благоустрою до незаконного будівництва, якому вони чомусь не перешкоджають. Через таку безвідповідальність, по вулиці Комкова, вздовж парку Херсонського державного аграрно-економічного університету вже встановлено цілий комплекс павільйонів.

 

Тож, поки що, міська влада не тільки не бореться з незаконним будівництвом, а й судячи з усього, заохочує до захаращення міста незаконними малими архітектурними формами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *