Чернівецька область: рятувальники навчають громадян не допускати пожеж у житловому секторі – | Новини Буковини

17 травня рятувальники провели профілактичні рейди у житловому секторі обласного центру та селі Куликівка Герцаївської територіальної громади Чернівецького району.

Рятувальники розповіли місцевим мешканцям, чому важливо берегти свою оселю від пожеж, та яких правил варто дотримуватись, щоб не допустити загорання. Вогнеборці пояснили буковинцям, що до виникнення пожеж у житловому секторі може призвести чимало факторів, однак загоранням можна запобігти, якщо не ігнорувати основних правил безпеки. Так, рятувальники вказали громадянам, як безпечно користуватися побутовими приладами, використовувати газові установки. Працівники Служби порятунку закликали батьків слідкувати за малечею та не допускати дитячих пустощів з вогнем.

Окрім цього, рятувальники зазначили про небезпеку пожеж через спалювання сухої трави та сміття, котрі досить часто виникають навесні, адже саме в цей період громадяни прибирають на своїх подвір’ях і спалюють суху рослинність. Фахівці Служби порятунку зазначили, що відкритий вогонь може знищити не тільки траву чи сміття а й перекинутися на сусідні будівлі, знищити чи пошкодити їх, тому не можна спалювати сухостій, його варто прикопувати.

У ході рейдів рятувальники обійшли близько пів сотні домоволодінь. Місцевим жителям фахівці Служби порятунку вручили пам’ятки з пожежної безпеки та листівки з інформацією про те, як не допустити пожежі та як діяти, коли вона виникла, щоб громадяни знали цю інформацію та дотримувались протипожежних правил.

   

   

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області

 

 

 


Previous post Футзальний турнір пам’яті футболістів Каховщини, Каховские новости
Next post Чернівецька область: школярі продовжують дізнаватись про пожежно-рятувальну справу у рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності – | Новини Буковини

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *