Чернівецька область: рятувальники продовжують позапланові перевірки готелів – | Новини Буковини

Наразі на території всієї країни тривають позапланові перевірки готелів, пансіонатів, хостелів, будинків для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Так, 19 лютого Інспекторським складом Управління ДСНС було проведено позапланові перевірки готелів у Вижницькому та Сокирянському районах щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки. Зокрема, у Вижницькому районі перевірці підлягали: розважальний комплекс «Стіжок» в смт. Берегомет, готельний комплекс «Над Черемошем» м. Вижниця, туристичний комплекс «Перлина Карпат» смт. Берегомет. А у Сокирянському районі позапланова перевірка  відбулась у готелі «Зодіак» м. Сокиряни.

Під час огляду було перевірено об’єкти на відповідність протипожежним нормам шляхи евакуації, стан електрогосподарства та систем пожежогасіння, обладнання системами протипожежного захисту та забезпеченість первинними засобами пожежогасіння.

Окрім перевірок, рятувальники провели інструктаж з керівниками та працівниками установ, де обговорили з людьми порядок дій у разі виникнення пожежі. Також, рятувальники перевірили знання персоналу щодо організації евакуації людей в разі виникнення надзвичайної ситуації та вміння користуватися вогнегасником.

   

   

   

Інформує Управління ДСНС України у Чернівецькій області


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *