Чернівецький район: рятувальники обговорили питання цивільного захисту з головами ОТГ – | Новини Буковини

8 квітня у місті Новоселиця під головуванням заступника начальника Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області Андрія Андроняка відбулася семінар-нарада із головами об’єднаних територіальних громад на тему «Розбудова системи цивільного захисту та реалізація заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій на базовому рівні місцевого самоврядування».

На заході були присутні голови Новоселицької, Магальської, Ванчиковецької, Боянської, Топорівської територіальних громад Чернівецького району, особи, відповідальні за цивільний захист у територіальних громадах, представники Новоселицького районного сектору ГУ ДСНС, працівники обласного Головного Управління ДСНС.

Під час семінару заступник начальника ГУ ДСНС України у Чернівецькій області Андрій Андроняк виступив перед учасниками заходу та звернув їх увагу на основних напрямках забезпечення ефективної реалізації у громадах заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій. Головам громад було доведено інформацію про важливість підтримки боєздатності місцевих пожежно-рятувальних підрозділів у ОТГ та  забезпечення їх належного функціонування, утворення підрозділів з питань цивільного захисту, організації оповіщення та укриття населення.

Фахівці Служби порятунку надали відповіді на питання, які підіймалися головами громад у контексті реформування системи цивільного захисту.

   

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області


Читайте также: Последние новости Украины и мира
Previous post Рятувальники нагадують про важливість дотримання пожежної безпеки у житловому секторі – | Новини Буковини
Next post Украинские АЗС изменили стоимость бензина и дизтоплива

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *