Что будет на Трухановом острове после реконструкции – новини Києва на “RADA”

На Трухановому острові триває реконструкція зони відпочинку “Центральна”. Загалом, вона відбуватиметься у три етапи, у 2021 році планують завершити перший.

Читайте також: На Трухановому острові відкрили оновлену вхідну групу


Що оновлять

Першим етапом реконструкції, окрім ремонту вхідної групи, також передбачається облаштувати:

 • на пляжі – спостережну вежу рятувальників, душові, роздягальні, лежаки;
 • на території зони відпочинку – майданчики для настільного тенісу, скеледром, два дитячі майданчики, мотузкове містечко;
 • інфраструктурні об’єкти – зовнішні мережі водопостачання і водовідведення, поливальну систему, освітлення, дорожнє покриття і велопарковку, урни і лави, нові дерева і кущі.
 • Надалі планують облаштувати алею, амфітеатр та фонтан. Вартість усього проєкту, за інформацією Dozorro, становить 495 млн грн. Перший етап реконструкції вартує 160,1 млн грн, другий – 238,4 млн грн, а третій – 100,7 млн грн. Загальна тривалість проєкту майже 5 років.

  Нагадаємо, що раніше в КМДА анонсували появу на Трухановому острові нової об’їзної велопішохідної дороги, щоб автомобільний та велосипедний рух став розділений для безпеки та зручності відвідувачів. Щодо автомобільної дороги, нічого не зміниться: як і раніше, проїжджати дорогою мають право службовий транспорт і машини тих, хто живе на острові.

  Фото: travel.tochka.net

  Previous post Возле залива Берковщина на Позняках появится новый парк – новини Києва на “RADA”
  Next post З початку 2021 року на водоймах країни вже загинуло 270 людей – Новини Чернігова та області

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *