Ціна за проїзд в тролейбусах Херсона зросте » Новости Херсон

 

 Директор КП “Херсонелектротранс” заявив про перегляд ціни на проїзд в тролейбусах. За його словами, вартість квитка може змінитися вже у другому півріччі цього року. Про перегляд тарифу йшла мова ще у 2019 році під час роботи над залученням кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку. В офіційних звітах було вказано, що вартість проїзду в тролейбусах буде підвищена до 4 грн після придбання нової техніки.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно працівники цього підприємства приходили до міської ради щоб відстояти свої права, які порушує їх керівництво.

Тоді, працівники “Херсонелектротранс” розповіли по бюджетні злочини керівників комунального підприємства. За інформацією від робітників «Херсонелектротрансу», водіїв тролейбусів, кондукторів та слюсарів змушують працювати у вихідні дні, а інколи і по 12 годин. І все це, без надання законної на то компенсації. Незважаючи на те, що на КП регулярно виділяються мільйони гривень бюджетних коштів, заробітна платня водія першої категорії не завжди дотягує до 6 тисяч гривень. При цьому керівники, щомісячно, отримують високі посадові оклади та нараховують собі премії у розмірі 100-200 відсотків окладу.

Люди вже намагалися відстояти свої права на достойну заробітну платню в кабінетах управлінців, але у відповідь керівництво посилається лише на відділ кадрів, тим самим, погрожуючи простим працівникам звільненням. А як відомо, на Херсонщині невпинно зростає рівень безробіття і в разі звільнення, простим херсонцям просто нікуди подітись.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *