Депутат Херсонської міської ради Олена Мазур знову переймається питанням виділення коштів на благоустрій міста » Новости Херсон

Депутат Херсонської міської ради Олена Мазур, яка неодноразово була фігурантом корупційних скандалів, переймається питанням виділення коштів на благоустрій міста. В той час, як через неефективну роботу очолювану нею інспекції з благоустрою, в кожному районі Херсона вже сформувалися стихійні звалища.

Так, 11 грудня, підчас пленарного засідання Херсонської міської ради, Олена Мазур, звернулася до депутатів з проханням підтримати питання прийняття нового складу виконкому. Мотивуючи це тим, що на минулій каденції, для погашення заборгованості «Теплоенерго», з департаменту ЖКГ, були зняті виділені раніше кошти в розмірі 3 мільйони гривень. І тепер, для благоустрою міста необхідно виділити грошей.

Але необхідно зазначити, що за час минулої каденції, коли на «хотєлки» Мазур виділялися мільйони гривень, в кожному районі міста сформувалися сміттєві звалища. А на листи містян зі скаргами їх прибрати, надходили лише відписки. 

Таким чином, покращення в місті так і не настає, а бюджетні кошти зникають.

Previous post Херсонські депутати проігнорували питання повернення пільг на проїзд у міському транспорті » Новости Херсон
Next post У Херсонській міськраді при розгляді питання МАФів депутатів повернули до законного русла » Новости Херсон

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *