“Детский мир” показали еще один вариант реконструкции здания – новини Києва на “RADA”

У ТЦ “Дитячий світ” відреагували на критику модернізації будівлі та показали ще один варіант того, як може виглядати торговельний центр після реконструкції.

За словами пресслужби ТЦ, показана раніше візуалізація – це лише один із дев’яти запропонованих проєктів. Усі варіанти не є остаточними, а роботи з розробки оформлення фасадів ще далекі від завершення. Представлений наразі проєкт – від архітектурної студії lab181:

 

 

Окрім того, у ТЦ зазначили, що буде проведено архітектурний конкурс, і ці незалежні проєкти представлять на розгляд громади.

Натомість депутатка Київради Євгенія Кулеба зазначила, що архітектор “Дитячого світу” Володимир Залуцький з групою архітекторів розробив альтернативну пропозицію розвитку простору зі збереженням фасаду, який представлять згодом.

Читайте також: Біля історичного будинку Уткіна встановили сітілайт, щоб врятувати його від забудови

Раніше стало відомо, що ТЦ “Дитячий світ” на Дарниці розширять та оновлять попри те, що будівля є прикладом модернізму. Представлений раніше проєкт модернізації передбачав розширення площі на 15 тисяч квадратних метрів, а також заміну оригінального фасаду.

Фото: “Дитячий світ”

Previous post Каким будет Голосеевский парк после ремонта: новые визуализации – новини Києва на “RADA”
Next post Реставрация моста Патона: что там будет после обновления – новини Києва на “RADA”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *