Для інспекторського складу Вінниччини проведено семінар-нараду з питань дотримання вимог законодавчих, нормативно-правових актів і антикорупційного законодавства під час здійснення функцій державного нагляду (контролю) – | Новини Вінниці та області

15 квітня заступником начальника Головного управління із запобігання НС Олегом Сторожуком було проведено нараду з інспекторським складом та начальниками районних секторів.

Під час заходу присутні обговорили аспекти й нюанси, що виникали в процесі перевірок готелів, пансіонатів, хостелів, будинків для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Окремо до інспекторів було доведено умови заповнення актів перевірок на платформі пілотного модуля системи державного нагляду (контролю) запуску IAC, де висвітлюватимуться усі складені акти перевірок зазначених вище об’єктів. Також фахівці сектору з питань запобігання та виявлення корупції ознайомили присутніх із вимогами антикорупційного законодавства у здійсненні функцій державного нагляду та контролю.

ГУ ДСНС України у Вінницькій області


Читайте также: Последние новости Украины и мира
Previous post Українські рятувальники тренуються ефективно протистояти пожежам у природних екосистемах – | Новини Вінниці та області
Next post Два ноутбука Samsung розсекречені напередодні прем’єри |

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *