До Дня пожежної охорони привітали ветеранів та пенсіонерів служби – | Новини Вінниці та області

За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у боротьбі з вогняною стихією, забезпечення захисту життєдіяльності населення та з нагоди Дня пожежної охорони до нагород Почесною грамотою ДСНС були представлені наступні колишні працівники: Атаманчук Леонід Дем’янович, Зелевський Євген Михайлович та Шрамко Михайло Мефодійович.

За бездоганну службу та відданість Батьківщині, високий професіоналізм, сумлінне виконання службового обов’язку, наполегливість, ініціативну громадську діяльність та життєву позицію, багаторічну плідну працю, вагомий внесок у справу цивільного захисту, участь у національно-патріотичному вихованні молоді, значний внесок у розвиток ветеранського руху та з нагоди Дня пожежної охорони нагороджено Почесною грамотою: Кириєнка Сергія Дмитровича, Удуденка Петра Васильовича. Грамотою Величі, Честі і Достоїнства нагороджено Панасюка Юрія Андрійовича, Чернія Сергія Володимировича.

Медаллю «За гідність та патріотизм» нагороджено Березовського Івана Миколайовича, Трофіменкова Володимира Васильовича.

Заохочувальною відзнакою «За відданість пожежній справі» нагороджено Мудрика Івана Йосиповича.

Відзнакою «За заслуги» нагороджено Нечка Василя Васильовича.

Медаллю «За добру справу» нагороджено Кізлика Павла Валентиновича.


Previous post Для агровиробників Херсонщини тариф на воду підвищиться на 2% » Новости Херсон
Next post Вітання Голови | Новини Вінниці та області із професійним святом – Днем пожежної охорони! – | Новини Вінниці та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *