Дошкільнята Херсона стали вегетеріанцями: Колихаєв розпочав “дерибан” ринку продуктових поставок для навчальних закладів » Новости Херсон

 

Мер Херсона Ігор Колихаєв розпочав переділ ринку продуктових поставок для навчальних закладів обласного центру. Такий хід очільника міста призвів до того, що дитячі садки Херсона почали відчувати нестачу продуктів харчування для забезпечення повноцінного раціону дошкільнят.

Про що стало відомо на засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та охороні навколишнього середовища.  

Зайнявши пост мера, Колихаєв, імітуючи боротьбу з корупцією ініціював скасування діючих контрактів і проведення нових торгів з відбору постачальників продуктів харчування в навчальні заклади. Але, для поставок в дитячі садки, була відібрана підставна фірма ТОВ “Дом ЮГ Сервіс”, за якою, як виявилося, стоїть місцевий підприємець Микола Чередниченко, у якого, була відповідна домовленість з заступником мера Херсона Андрієм Дмитрієвим.

І допоки тривала бюрократична тяганина з паперами, дітей в садках почали годувати тими скромними залишками, що ще були на складах. Та тільки складалися вони з одних овочевих страв, у меню дітлахів відсутнє м’ясо. До того ж необхідно відмітити, щo харчування малечі в дитячому саду – нe оплачується з бюджету.

Відновлення поставок продуктів у дитсадки за новими договорами очікується не раніше кінця лютого, а поки, діти в дошкільних закладах Херсона, мають абсолютно вегетаріанське меню.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *