Два ноутбука Samsung розсекречені напередодні прем’єри |

Незадовго до презентації новинок Samsung специфікації нових ноутбуків бренду опинилися у відкритому доступі. Свіжий звіт інсайдерів розкрив не тільки докладні технічні подробиці новинок, але і деякі деталі їх зовнішнього вигляду.

 

Базовий гаджет серії отримає 14-дюймовий дисплей з роздільною здатністю Full HD, а також процесор Qualcomm 8CX або Qualcomm 7CX в різних модифікаціях. У першому випадку ноутбук отримає 8 ГБ оперативної (LPDDR4X) і 256 ГБ вбудованої пам’яті UFS, у другому – конфігурацію 4/128 ГБ.

Раніше гаджет пройшов сертифікацію у регуляторів Wi-Fi Alliance і FCC, а недавно був помічений на офіційному сайті Samsung у Великобританії. Не виключено, що компанія може випустити кілька версій новинки з різним кольором корпусу і конфігурацією для різних ринків.

Крім того, інсайдерський звіт містить інформацію про нові ноутбуки серії Galaxy Book Pro з процесорами Intel (Core i3, i5 і i7) в зв’язці з інтегрованою графікою Intel Iris X або дискретної NVIDIA MX450 – остання буде доступна тільки в 15-дюймової версії пристрою. Лептопам приписують AMOLED-екрани з роздільною здатністю 1920×1080 пікселів.

У переліку характеристик також вказані опциональная підтримка новинками мереж LTE, другого дисплея і фірмових функцій на зразок Samsung Notes, Easy Pairing, Dex і Smart Switch. Презентація новинок бренду відбудеться 28 квітня.

Популярні новини  Почалося: Xiaomi піднімає ціни на телевізори

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

  • Все новости по теме:
  • Samsung
Previous post Для інспекторського складу Вінниччини проведено семінар-нараду з питань дотримання вимог законодавчих, нормативно-правових актів і антикорупційного законодавства під час здійснення функцій державного нагляду (контролю) – | Новини Вінниці та області
Next post Samsung Galaxy Watch 4: очікувані специфікації та інші подробиці |

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *