Фора отреставрирует мозаическое панно на фасаде своего магазина – новини Києва на “RADA”

Керівники “Фори” та Fozzy Group планують відреставрувати власним коштом мозаїки на будівлі на бульварі Лесі Українки, 28, де відкривається їхній магазин. Про це повідомила членкиня союзу художників України Христина Гайдамака після зустрічі з керівництвом компанії.

Компанія вже отримала дозвіл від КМДА. Реставраційні роботи будуть проводитися спільно з авторами – Анатолієм Гайдамакою та Ларисою Міщенко, мозаїки відновлять до первісного вигляду.

Раніше в мережі з’являлася інформація про те, що вхідну групу магазину “Фора” на Лесі Українки, 28 кріпили до стіни з мозаїкою. Це викликало резонанс з боку громадськості та активістів, хоча у “Форі” пояснили, що додатково нічого не свердлили: до їхнього відкриття у приміщенні знаходився інший магазин, чия вивіска ще більше закривала панно, а стіна вже була пошкоджена.

Будівлю на Лесі Українки, 28 прикрашає ціла композиція мозаїки, яка називається “Вал лісу”, вона була створена у 1969-1970 роках. Також мозаїчне панно цих авторів знаходиться й на фасаді житлового будинку №24.

Фото: Христина Гайдамака, Антон Короб

Previous post «Мы оба крутые ребята». Руис рассчитывает на бой с Уайлдером
Next post Как будет выглядеть дом Рутковского после реставрации: фото – новини Києва на “RADA”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *