Херсонцям повертатимуть право на пільговий проїзд: що відомо » Новости Херсон

 Херсонським пільговикам, в судовому порядку, повертатимуть право на проїзд

 Окружний адміністративний суд Херсона 21 грудня розгляне позов з вимогою повернути право безкоштовного проїзду пільговикам в громадському транспорті міста.

Нагадаємо, 11 грудня, на черговому пленарному засіданні Херсонської міської ради, на розгляд депутатів було винесено проект рішення, щодо скасування положення виконкому, прийнятого 17 листопада, відповідно до якого, було скасовано пільговий проїзд в громадському транспорті. До того ж, людям пільгової категорії, не було компенсовано створені незручності, монетизацією.

Даний проект рішення був поданий депутатами, від політичної партії «ЕС» Оксаною Пастух та Юрієм Яцко, які висловили спільну позицію фракції, щодо захисту законних прав громадян на пільговий проїзд в міському транспорті.

В сесійному залі, депутати фракції «ЄС» акцентували увагу депутатів на тому, що повернення пільг, в першу чергу потребують воїни АТО та сім’ї, в яких декілька дітей. Так як їм, матеріально важко оплачувати повну вартість проїзду школярів на навчання та добиратися самим на роботу.

Та, по закінченню дебатів, депутати не підтримали таку ініціативу, чим порушили законне право громадян пільгової категорії, які визначені в Законі України «Про автомобільний транспорт». Тож, в разі винесення судом рішення, на користь позивачів, громадський транспорт, знов зобов’яжуть дотримуватися колишніх правил перевезень.

 

Previous post Для аграріїв знизили ставку ПДВ: деталі законопроекту » Новости Херсон
Next post Олену Мазур звинуватили в лобіюванні інтересів будівництва скандального МАФу » Новости Херсон

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *