Херсонщина залишилась без очільника: що відомо » Новости Херсон

 Херсонщина залишилась без очільника. Як вже повідомлялося раніше, Юрій Гусєв, намагається позбутися губернаторського крісла та отримати «хлібну посаду» в Укроборонпромі.  

В підтвердження цього, в соціальній мережі, екс-депутатом міської ради, було опубліковано повідомлення, де зазначалося, що вже завтра, Кабінет міністрів, має узгодити кандидатуру Юрія Гусева на очільника Укроборонпрому.

Після чого в Telegram повідомила журналістка і шеф-редактор інтернет-видання “Лівий берег” Соня Кошкіна. Відповідно до її повідомлення, рішення про призначення Гусєва остаточне.

«Рішення прийнято остаточно, зараз оформляються документи, о п’ятій вечора буде щось на зразок невеликого представлення колективу (наскільки це зараз можливо)”, – написала журналістка.

Кошкіна також додала, що нового голову ОДА у Херсонську область поки що призначати не будуть, в якості виконувача обов’язків на кілька місяців на цій посаді залишиться один із заступників Гусєва.

Previous post Юрій Гусєв загубив 10 мільйонів гривень, які виділялися на «Велике Будівництво» на Херсонщині » Новости Херсон
Next post Локдаун в Україні: у Кабміні вже погодили терміни, що відомо » Новости Херсон

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *