Херсонські депутати проігнорували питання повернення пільг на проїзд у міському транспорті » Новости Херсон

Херсонські депутати проігнорували питання повернення передбачених законом громадянам пільг на проїзд в міському транспорті, тим самим порушивши їх права.

Як вже повідомлялося раніше, 11 грудня, на черговому пленарному засіданні Херсонської міської ради, на розгляд депутатів було винесено проект рішення, щодо скасування положення виконкому, прийнятого 17 листопада, відповідно до якого, було скасовано пільговий проїзд в громадському транспорті.

Підчас бурних обговорень, депутати фракції «ЄС» акцентували увагу депутатів на тому, щоповернення пільг, в першу чергу потребують воїни АТО або сім’ї, в яких декілька дітей. Так як їм, матеріально важко оплачувати повну вартість проїзду школярів на навчання та добиратися самим на роботу. Повернення пільг полегшить матеріальне навантаження на цю верству населення.

Та, по закінченню дебатів, депутати не підтримали таку ініціативу, чим порушили законне право громадян пільгової категорії, які визначені в Законі України «Про автомобільний транспорт».

Нагадаємо, даний проект рішення був поданий депутатами, від політичної партії «ЕС» Оксаною Пастух та Юрієм Яцько, які висловили спільну позицію фракції, щодо захисту законних прав громадян на пільговий проїзд в міському транспорті.

Previous post Під стінами школи на Херсонщині на смерть замерзла жінка » Новости Херсон
Next post Депутат Херсонської міської ради Олена Мазур знову переймається питанням виділення коштів на благоустрій міста » Новости Херсон

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *