Херсонський осередок політичної партії «ЄС» не залишить моряків наодинці з проблемами » Новости Херсон

Депутат Херсонської міської ради (фракція Європейська солідарність) Юрій Яцко ініціював та підготував проєкт звернення Херсонської міської ради до Президента України В. Зеленського, Голови ВРУ Д. Розумкова, Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля, Міністра інфраструктури України В. Криклія та в.о Голови Державної служби України морського та річкового транспорту України А. Глазкова щодо отримання морських сертифікатів, складання іспитів та отримання робочих дипломів моряками Херсонщини. Про це депутат Юрій Яцко повідомив на власній сторінці у соцмережі Фейсбук«Тотальні побори з моряків знищують морську галузь, без якої Україна не відбудеться як морська держава. Наразі, зазначений проєкт звернення поданий на розгляд Херсонському міському голові Ігорю Колихаєву», – наголосив депутат.


«Чекаємо включення його до порядку денного пленарного засідання міськради, яке відбудеться 26 лютого. Це лише один з кроків до вирішення наболілого для всієї спільноти моряків та їх сімей питання»,-резюмував Юрій Яцко.


Нагадаємо, що днями в Херсоні моряки провели акцію протесту. Вони виступають проти корупції у системі оформлення документів.
Зі свого боку, з пікетуючими поспілкувався заступник голови Херсонської облдержадміністрації. Також була створена робоча група, яка аналізуватиме ситуацію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *