Intel показала перевагу своїх процесорів над чіпами Apple |Facebook


Twitter


WhatsApp


Email


Telegram


Viber

  Компанія Intel поділилася результатами тестів продуктивності, в яких показала свою перевагу над чіпами Apple Silicon в деяких сценаріях використання.

  У представлених слайдах Intel приділяє особливу увагу продуктивності. Компанія порівняла свої процесори Tiger Lake 11-го покоління з чіпами Apple M1 в перегляді веб-сторінок і використанні Microsoft Office.

  У порівнянні роботи Microsoft Office 365 комп’ютер з процесором Intel 11-го покоління експортував PDF в 2,3 рази швидше, ніж Mac з M1.

  При використанні браузера Chrome процесори Intel Tiger Lake в цілому більш ніж на 30% швидше в порівнянні з Apple M1.

  При цьому компанія стверджує, що MacBook Pro з чіпом M1 не впорався з Zoom і PowerPoint. Intel стверджує, що комп’ютер з чіпом M1 провалив 8 з 25 тестів, включаючи «Переглянути календар» в Outlook, «починати відео» в Zoom і «Вибрати меню зображення» в PowerPoint. Найбільший в світі виробник процесорів не пояснив, як він виконував тести.

  Забавно, що Intel порівнювала різні комп’ютери під управлінням Windows з базовими MacBook Air і MacBook Pro на Apple Silicon. Більш того, компанія підганяла комп’ютери під потрібні їй результати.

  Цікаво, що Intel вирішила порівняти топові процесори Core i7 з чіпом початкового рівня Apple Silicon. Журналіст Джейсон Снелл з Six Colours зазначив, що M1 – це молодший чіп для базових систем і в майбутньому Apple випустить більш продуктивні чіпсети, а у Intel «залишилося лише невелике вікно», щоб можна було знайти сприятливі порівняння.

  • Все новости по теме:
  • Apple
  • Apple M1
  • Intel

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *