Киевляне создали Viber-группу для поиска попутчиков в локдаун – новини Києва на “RADA”

У месенджері Viber з’явилася спільнота “Підвези сусіда. Київ”. Вона допомагає під час локдауну швидко дістатися роботи працівникам критичної інфраструктури, яким не встигли видати спецперепустки, розповів ініціатор Юрій Воскобойник.

За першу добу існування спільноти до неї долучилися понад 2300 людей. Зараз у групі більше 3100 учасників, вона спрямована на пошук попутників або водіїв по всьому Києву.

Юрій Воскобойник наголошує, що спільнота є просто допоміжним майданчиком, а не службою таксі, і ініціатори не контролюють, хто і скільки бере людей у транспорт.

“Кожен учасник спільноти несе самостійну відповідальність. Ми лише закликаємо використовувати захисні маски та санітайзери”, – додає він.

Нагадаємо, що з 5 квітня в Києві діють більш суворі карантинні обмеження через зростання захворюваності на коронавірусну хворобу. Увесь громадський транспорт працює за спецперепустками, водії маршруток відмовляються працювати через низький пасажиропотік, а самих спецперепусток надрукували лише 500 тисяч, і багатьом працівникам їх не вистачило. Локдаун триватиме, як мінімум, до 16 квітня.

Також читайте наш матеріал про те, як підприємці відреагували на введення локдауну.

Фото: Damir Kopezhanov

Читайте также: Последние новости Украины и мира
Previous post Из-за локдауна в Украине вырос спрос на велосипеды – новини Києва на “RADA”
Next post С Греческой набережной на Позняках украли скамьи – новини Києва на “RADA”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *