Колектив рятувальників Дніпропетровщини глибоко сумує з причини смерті начальника управління персоналу Головного управління Олега Кухарєва – | Новини міста Дніпро та області

Колектив Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області глибоко сумує з причини смерті начальника управління персоналу Головного управління Кухарєва Олега Євгенійовича.

На 61 році життя безжальна хвороба передчасно вирвала з наших рядів справжнього професіонала, люблячого чоловіка і батька, вірного товариша і друга.

Де б не доводилося служити і працювати Олегу Євгенійовичу, він завжди віддавав всього себе задля досягнення бажаного результату, виконання поставленого перед ним завдання.

Кухарєв Олег Євгенійович народився 16 травня 1960 року в місті Шебекино Білгородської області Російської Федерації.

У 1981 році закінчив Свердловське пожежно-технічне училище МВС СРСР.

Свою службу в пожежній охороні розпочав інструктором з профілактики 3-ої воєнізованої пожежної частини 6-го відділу пожежної охорони ГУПО МВС СРСР. В період з 1984 року до 1994 року проходив службу на посадах середнього і старшого начальницького складу підрозділів 6-го відділу пожежної охорони ГУПО МВС СРСР.

З 1994 року до звільнення зі служби у запас в 1998 році проходив службу на посадах від начальника тилу штабу пожежогасіння ВПО міста Дніпродзержинська до головного спеціаліста відділу служби, підготовки та пожежогасіння управління пожежної охорони Дніпропетровської області. З грудня 2015 року очолював управління персоналу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

На всіх посадах Олега Євгенійовича завжди вирізняли глибока фахова теоретична база, неабиякі практичні навички, принциповість і безкомпромісність, наполегливість в досягненні позитивного результату у практичній діяльності. За час служби він неодноразово заохочувався керівництвом УПО та Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області.

Світла пам’ять про бойового товариша Олега Євгенійовича Кухарєва житиме в серцях рятувальників Дніпропетровщини і всіх тих, хто його знав.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким Олега Євгенійовича.

Церемонія прощання відбудеться 27 квітня 2021 року о 11 год. 00 хв. у м. Дніпро, вул. Набережна Заводська 92 Б (Храм Різдва Пресвятої Богородиці).


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *