Ковзанки й атракціони в Києві зможуть працювати за однієї умови – новини Києва на “RADA”

Ковзанки й атракціони на свіжому повітрі в Києві зможуть працювати під час зимового локдауну. Про це повідомила Держпродспоживслужба.

Працювати дозволено за умови, що організатори зимових локацій забезпечать дистанцію між відвідувачами в півтора метра, а на ігрові майданчики будуть пускати не більше 20 осіб.

При цьому, ярмарки не зможуть працювати. Зокрема, буде заборонено продаж напоїв та їжі. Також не дозволено проводити концерти.

Читайте також: Курсування потяга “Інтерсіті+” з Києва у Славське продовжили на місяць

Організатори “Зимової країни” на ВДНГ раніше повідомляли, що атракціони, ковзанка і тюбінгові гірки на відкритому повітрі будуть працювати в період локдауну. При цьому, квитки просять купувати онлайн, щоб уникнути скупчень людей біля кас. Організатори зимових містечок на Контрактовій і Софійській площах раніше повідомляли, що з 8 по 24 січня локації припиняють свою роботу.

Нагадаємо, 8 по 24 січня по всій території України діють обмеження “зимового локдауну” або “карантину зимових канікул”. Зокрема, заборонено проведення різних заходів і робота закладів громадського харчування.

Фото: ВДНГ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЭКОНОМИКА

ПОЛИТИКА