КПИ отремонтирует один из корпусов: мозаику на фасаде сохранят – новини Києва на “RADA”

Київський політехнічний інститут оголосив тендер на розробку проєктно-кошторисної документації ремонту 18-го корпусу, на фасаді якого – мозаїчне панно Федора Тетянича. В адміністрації вишу наголосили, що панно не демонтуватимуть.

Раніше в ЗМІ поширилась інформація, що збереження панно та вітражів не передбачено. В КПІ спростували це.

“Навпаки, адміністрація університету шукає підрядників та реставраційні рішення для збереження цього панно. Просимо не розповсюджувати недостовірну інформацію про ремонтні роботи 18-го корпусу”, – йдеться в повідомленні пресслужби університету.

 

 

Загалом, ремонтом передбачається утеплення стін, заміна вікон на металопластикові, ремонт покрівлі та заміна зенітних ліхтарів зони Б. Очікувана вартість проєкту становить 250 тисяч гривень.

Читайте також: На автовокзалі на “Деміївській” відновили частину модерністської мозаїки

Декоративне панно на фасаді 18-го корпусу КПІ створене в 1977 році українським скульптором Федором Тетяничем. Наразі панно знаходиться в незадовільному та аварійному стані. У ЗМІ неодноразово з’являлася інформація про те, що його знесуть, у виші це щоразу спростовують.

Раніше ми писали про те, що з’явилися перші рендери того, як може виглядати територія навколо кінотеатру “Лейпциг” після реконструкції. Окрім торговельних закладів, там планують облаштувати і публічний простір з місцями для відпочинку і прогулянок.

Фото: Soviet Mosaics in Ukraine

Previous post С Греческой набережной на Позняках украли скамьи – новини Києва на “RADA”
Next post Около Львова хотят построить масштабный парк развлечений – новини Києва на “RADA”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *