Кременчук попрощався із «Бонею» сержантом батальйону «Айдар» Юрієм Опришком » Всі новини Кременчука

 

Загиблого військового Юрія Опришка відспівали у Свято-Миколаївському соборі, а поховали у селі Ялинці

Сьогодні, 10 травня, у Кременчуці відбулася церемонія прощання з Юрієм Леонідовичем Опришком (позивний Боня). Він народився  12.11.1978 року у селі Ялинці Кременчуцького. Опришко служив молодшим сержантом, головним сержантом штурмової роти 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 53 окремої механізованої бригади.  Контракт зі Збройними силами спочатку підписав у 2015, а демобілізувався узимку 2016. На службу повернувся у 2019 році. Тоді попросився у штурмовий батальйон «Айдар». Мав позивний «Боня».

 
 

Загиблого військового Юрія Опришка відспівали у Свято-Миколаївському соборі, а поховали у селі Ялинці. Попрощатися з Юрійєм прийшла понад сотня містян: рідні, знайомі, бойові побратими та місцеві жителі.

 

 

Нагадаємо, 9 квітня в районі села Старогнатівка Бойківського району Донецької області Юрій Опришко зазнав важкого кульового поранення у голову. Спочатку його лікували в Маріуполі,  згодом перевезли у львівський військовий госпіталь. Поруч із ним у лікарні весь час була дружина Леся. Чоловік помер зранку 7 травня у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону у Львові.
 
У Юрія Опришка залишилися мати, дружина та двоє дітей – 4-річна донька та 20-річний син.

Від снайперського пострілу загинув боєць з Кременчуччини Юрій Опришко

Читайте также: Последние новости Украины и мира
Previous post Поклонники Бородиной заподозрили ее в разводе с Омаровым
Next post Де і коли 11 травня у Кременчуці буде відсутнє електропостачання » Всі новини Кременчука

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *