Криворізький район: рятувальники спілкувались з населенням щодо попереджання пожеж у житловому секторі – | Новини міста Дніпро та області

Незважаючи на неодноразові застереження рятувальників, продовжують мати місце випадки пожеж у побуті. До цього, під час опалювального сезону, призводять порушення експлуатації пічного, газового опалення та електрообладнання.

Аби запобігти пожежам, які виникають у житловому секторі, 30 березня рятувальники Криворізького районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз’яснювальну  роботу серед мешканців с. Красна Балка  Криворізького району.

У ході профілактичного відпрацювання особлива увага приділялася мешканцям літнього віку.  Рятувальники акцентували увагу громадян на тому, що однією з основних причин виникнення пожеж залишається порушення правил пожежної безпеки з боку населення, розповідали про чадний газ та основну його небезпеку, також вказали на наявні в оселях недоліки (наприклад пошкодженні розетки та їхнє розміщення на горючих поверхнях, використання тимчасових електромереж, прокладення ділянок електромереж по горючим поверхням та конструкціям, експлуатація електропроводів і кабелів з видимими порушеннями ізоляції, зберігання дров та горючого сміття впритул до житлових будинків, куріння в приміщеннях). 
Всі ці порушення є причинами виникнення пожежі. Проте, більшість господарів не звертає увагу на такі, начебто, дрібниці, і тим самим ризикують не тільки залишитись без житла, але й втратити власне життя.

  Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре застерігає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті.    


Previous post Юр’ївський район: співробітники ДСНС попереджають населення про захворюваність на коронавірусну інфекцію – | Новини міста Дніпро та області
Next post Тренажерный зал фитнес-клуба «Гран-При»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *