м. Чернівці: рятувальники долали смугу психологічної підготовки – | Новини Буковини

Щодня рятувальники, виїжджаючи на виклики, виконують завдання за призначенням у різних умовах: за високих температур, у сильно задимлених приміщеннях, за несприятливої погоди. При цьому кожен рятувальник повинен бути готовим професійно виконувати свою роботу, тому для працівників Служби порятунку регулярно проводять різноманітні практичні заняття, тренуючи професійні та психологічно стійкі якості. Так, 4 червня фахівці Оперативно-координаційного центру, Управління реагування на надзвичайні ситуації, начальники та заступники 1 державного пожежно-рятувального загону і Аварійно-рятувального загону спеціального призначення тренувались у подоланні смуги психологічної підготовки.

Практичні заняття відбувались на території 3 державної пожежно-рятувальної частини міста Чернівці та проходили вони у кілька етапів.  Спочатку вогнеборці повинні були подолати тунель та лабіринт, пройти через місток. Наступним завданням було відпрацювання дій з пошуку умовного потерпілого у задимленому приміщенні, яке вогнеборці виконували на час. Учасники повинні були зайти в задимлене приміщення та знайти умовного потерпілого. Усі вправи виконувались в  апаратах захисту органів дихання та зору, що дало змогу максимально приблизити дії рятувальників до реальних умов ліквідації надзвичайних подій.

Із практичними завданнями вогнеборці впоралися, продемонструвавши, що мають хороший рівень фахової та психологічної підготовки та готові до виконання завдань за призначенням.

   

   

   

   

   

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області

 

 


Читайте также: Последние новости Украины и мира
Previous post 15 советов женщине: Маша Ефросинина поделилась своими правилами жизни
Next post В Украине дорожает квадратный метр: как изменились цены на квартиры в разных городах

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *