м. Чернівці: рятувальники долучились до флешмобу задля порятунку життя Аліси Шевчик – | Новини Буковини

Дитинство кожної малечі повинно бути щасливим і безтурботним, яскравим і веселим, проте в житті трапляються різні ситуації. Піврічна донечка сапера-рятувальника з м. Дніпра Аліса Шевчик бореться із рідкісним захворюванням, вартість її лікування надзвичайно висока. Батько Аліси Шевчик, сапер Служби порятунку, та мати, фельдшер швидкої медичної допомоги, врятували не одне життя і зараз благають кожного про допомогу, щоб не втратити донечку.

Тому рятувальники зі всієї України об’єднали свої зусилля та 29 травня у підтримку маленької Аліси організували флешмоб, щоб привернути увагу до лиха, котре спіткнуло родину дівчинки. Долучилися до Всеукраїнської акції й працівники Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області. У пожежно-рятувальній частині, що в центрі міста, фахівці Служби порятунку у рамках флешмобу організували День відкритих дверей та провели акцію «Ти можеш допомогти зберегти життя Аліси Шевчик». Рятувальники із радістю демонстрували пожежно-рятувальну техніку, давали змогу відвідувачам підрозділу відчути себе справжніми вогнеборцями – приміряти бойовий одяг рятувальника та подати воду із пожежного ствола. Принагідно фахівці ГУ ДСНС донесли людям інформацію про маленьку Алісу, яка хоче жити.

Цього ж дня рятувальники завітали на свято останнього дзвоника у навчальні заклади міста. Під час свята рятувальники спілкувалися з учнями, вчителями та батьками про те, наскільки важливо дбати про власну безпеку та принагідно закликали не залишатись осторонь біди, яка сталася у родині Шевчик.

Сподіваємось, разом ми зможемо допомогти Алісі Шевчик одужати та мати щасливе дитинство.

   

   

   

   

   

   

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області


Читайте также: Последние новости Украины и мира
Previous post TamerlanAlena рассказали о ревности в отношениях: «Мы выносили друг другу мозг»
Next post м. Чернівці: до Головного управління ДСНС завітав Державний секретар, директор Департаменту з надзвичайних ситуацій МВС Румунії – | Новини Буковини

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *