м. Чернівці: семикласникам у режимі онлайн розповідали про правила безпеки – | Новини Буковини

Навчання правил безпеки підростаючого покоління є важливою складовою інформаційно-роз’яснювальної роботи фахівців Служби порятунку. Адже ті знання, що дитина засвоїть у юному віці, залишаться з нею на все життя, і необхідно саме змалечку формувати у дітей культуру безпечної поведінки, навчати їх правил безпеки.

Карантинні обмеження дещо вносять зміни у формат проведення роз’яснювальної роботи, тому сьогодні рятувальники у режимі онлайн провели урок для семикласників ЗОШ № 24 міста Чернівці.

Під час заходу працівники Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області розповіли дітям, яку небезпеку приховує у собі вогонь, до яких трагічних випадків можуть призводити пожежі  та як правильно діяти під час їх виникнення. Рятувальники нагадали основні правила безпеки, яких слід дотримуватися, щоб уникнути біди, закликали бути обережними при використанні електропобутових приладів у побуті, розведенні відкритого вогню на вулиці. На підтвердження своїх слів працівники Служби порятунку навели статистику пожеж в області з початку року, вказали основні причини їх виникнення, пояснили, які збитки несли за собою ці пожежі, розповіли про випадки травмування та загибелі громадян на пожежах. Рятувальники підкреслили, що у весняний період велику небезпеку приховують у собі пожежі на відкритих територіях, які трапляються у області практично щодня.  Фахівці Головного управління більш детально зупинилися на них та пояснили, як не допустити таких загорань та як діяти, коли пожежа сухостою вже трапилась.

Також рятувальники навчили семикласників правильних дій у разі пожежі в школі, детальніше зупинились на правилах проведення евакуації з приміщення.

   

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області


Previous post Факти зі світу онлайн казино, про які ви могли ще не знати
Next post Вижницький район: під час екскурсії діти дізнались, як працюють рятувальники – | Новини Буковини

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *