м. Чернівці: відбулись тактико-спеціальні навчання з гасіння пожеж у паливному складі Локомотивного депо – | Новини Буковини

Рятувальники Буковини постійно беруть участь у різноманітних навчаннях та тренуваннях, спрямованих на відпрацювання практичних та теоретичних навиків з гасіння пожеж та ліквідації інших надзвичайних ситуацій.

Так, 17 червня на території Локомотивного депо станції Чернівці відбулися спільні тактико-спеціальні навчання рятувальників з працівниками пожежного депо.

Метою практичного навчання були злагоджені дії під час гасіння умовної пожежі, а також набуття навиків особового складу щодо проведення пінної атаки та гасіння відкритих складів паливно-мастильних матеріалів.

За задумом навчань, умовна пожежа виникла у відкритому резервуарі з дизельним пальним. Загорання сталося внаслідок порушень правил експлуатації резервуару. Існувала загроза поширення вогню на сусідні резервуари. Площа пожежі склала 1000 кв.м. Працівники пожежного депо зателефонували на спецлінію 101. На місце події, прибули рятувальники 2 державної пожежно-рятувальної частини та 3 державної пожежно-рятувальної частини м. Чернівці. Також, до ліквідації умовної пожежі було залучено пожежний потяг, який забезпечив проведення пінної атаки.

Під час спільних тактико-спеціальних навчань особового складу пожежно-рятувальних підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області та працівників пожежного депо продемонстрували оперативні та злагоджені дії. Всі поставлені завдання були виконані у повному обсязі.

 

      

   

 

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *