м. Дніпро: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з учнями – | Новини міста Дніпро та області

6-го травня фахівцями відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у місті Дніпро центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведено профілактичну роботу з учнями комунального закладу освіти середньої загальноосвітньої школи № 128.

Під час проведення заходу співробітники Служби порятунку «101» розповіли дітям про пожежі у побуті, в екосистемах, нещасні випадки на водоймах та виявлення вибухонебезпечних предметів, причини їх виникнення та заходи, що допоможуть врятувати життя та здоров’я.

Фахівці служби цивільного захисту відповіли на всі запитання дітей та педагогів, зіграли з першокласниками у розвиваючу гру та продемонстрували пожежний автомобіль.

Наприкінці інформаційно-роз’яснювальної роботи співробітники ДСНС надали можливість усім охочим школярам спробувати себе в ролі рятувальника та ліквідувати умовну пожежу.

 


Previous post Чернігівські рятувальники ліквідували пожежу двоквартирного житлового будинку – Новини Чернігова та області
Next post На Дніпропетровщині тривають позапланові перевірки місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним – | Новини міста Дніпро та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *