м. Дніпро: рятувальники завітали до маленьких друзів на розмову – | Новини міста Дніпро та області

30-го квітня фахівці відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у місті Дніпро центру забезпечення діяльності спільно з представниками 8-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичну роботу з вихованцями комунального закладу освіти «Навчально-виховного комплексу №144».

В ході інформаційної роботи співробітники ДСНС провели заняття з діточками, в ході якого розповіли багато корисної інформації. Рятувальники запитували та відповідали на питання, зіграли з маленькими друзями у розвиваючу гру та продемонстрували пожежний автомобіль та спорядження пожежного.

Наприкінці заходу фахівці Служби порятунку «101» кожному присутньому вручили прапорці з символікою ДСНС, що викликали не аби який захват серед дітей.


Читайте также: Последние новости Украины и мира
Previous post Служба порятунку попереджає про збільшення кількості пожеж на відкритих територіях! – Новини Чернігова та області
Next post Апостолівський район: напередодні святкування Великодня рятувальники провели бесіди з місцевими жителями – | Новини міста Дніпро та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *