м. Кам’янське: рятувальники навчають населення правилам пожежної безпеки в побуті – | Новини міста Дніпро та області

25-го лютого фахівці з попередження надзвичайних ситуацій у м. Кам`янське Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичну роботу з населенням щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

Під час проведення заходу співробітники ДСНС роз’яснювали громадянам яких правил необхідно дотримуватись аби уникнути пожежі в помешканні.

В ході бесід вогнеборці закликали мешканців міста дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті особливо під час використання приладів опалення. Городянам було наголошено, що необхідно постійно перевіряти справність опалювальних та електричних приладів. Також попередили людей, що заборонено залишати їх без нагляду.

Крім того, надзвичайники нагадали містянам правила безпечної поведінки на зимових водоймах.

Всім співрозмовникам фахівці Служби «101» вручали листівки та пам’ятки із основними правилами та заходами, які допоможуть вберегти життя від надзвичайних подій.


Previous post Порушення правил пожежної безпеки у житловому секторі призводить до смертельних випадків та травмування громадян під час пожеж! – Новини Чернігова та області
Next post м. Дніпро: надзвичайники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу стосовно виявлення підозрілих предметів – | Новини міста Дніпро та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *