м. Кам’янське: вогнеборці закликають громадян дотримуватись правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів – | Новини міста Дніпро та області

З метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, 25-го травня фахівці відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій міста Кам’янське провели профілактичну бесіду з мешканцями міста, щодо дотримання правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами.

Наголосили, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102», а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.

На згадку про зустріч рятувальники вручили листівки з корисною інформацією про порядок дій під час виявлення підозрілого предмета, схожого на вибуховий пристрій.


Previous post Магдалинівський район: надзвичайники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» – | Новини міста Дніпро та області
Next post Чемпионат Англии: итоги и главные моменты сезона

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *