м. Кривий Ріг: рятувальники відпрацювали дії при виникненні умовної аварії на підприємстві – | Новини міста Дніпро та області

19 лютого на промисловому підприємстві ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відпрацьовано план локалізації та ліквідації умовної аварії на дільниці пиловугільного вдування доменного цеху №2.

За задумом в наслідок підвищення температури вугілля в силосі понад допустиму сталося загоряння конвеєрної лінії, задимленням зони аварії та травмування персоналу.

До тренування залучалися рятувальники 30-ої державної пожежно-рятувальної частини 4-го держаного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об’єктів, аварійні служби підприємства та працівники доменного цеху «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Під час тренування було відпрацьовано пошук, евакуація постраждалого, надання першої медичної допомоги та гасіння умовної пожежі.

Після завершення тренування проведено детальний аналіз дій учасників тренувань та надані рекомендації керівництву об’єкта.


Previous post Увага! На дорогах ожеледиця – | Новости Днепра и области
Next post м. Синельникове: рятувальники провели профілактичне відпрацювання по вулиці де нещодавно сталася пожежа – | Новини міста Дніпро та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *