м. Кривий Ріг: участник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Кулініч Сергій Миколайович – | Новини міста Дніпро та області

 

Народився Кулініч Сергій Миколайович 30 квітня 1962 року у місті Кривий Ріг Дніпропетровській області, в сім’ї робітників. В 1979 році після закінчення середньої школи № 4, вступив до Харківського пожежно-технічного училища МВС СРСР. Після закінчення училища, у 1982 році був призначений інспектором з агітмасової роботи 3-го загону воєнізованої пожежної охорони міста Кривий Ріг. З 13 липня 1987 р. по 15 жовтня 1987 р. був відряджений для ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС виконував обов’язки старшого інспектора профілактичної групи по охороні 3-го та 4-го енергоблоків ЧАЕС, має 2 категорію. Отримав дозу опромінювання 3,656 бер.

Кулініч Сергій Миколайович, колишній начальник ЗДПО-3 міста Кривий Ріг (2000-2004), звільнився з посади заступника начальника Криворізького міського управління Головного управління МНС України у Дніпропетровській області в 2005 році, полковник внутрішньої служби у відставці.

З певними життєвими пріоритетами і сформованими принципами, цілком усвідомлено прийняв всі тяготи роботи пожежного, бо «душа лежала» більше до гасіння пожеж та рятування людей. Згодом були керівні посади: старший помічник керівника пожежогасіння, помічник начальника штабу. У 1995 році призначений заступником начальника 3-ого загону державної пожежної охорони міста Кривий Ріг. У 1989 році закінчив Дніпропетровський Металургійний інститут. В 2000 році призначений на посаду начальника загону. Сотні ліквідованих пожеж, десятки врятованих життів – це і його внесок у злагоджену роботу всього пожежної гарнізону. Сергій Миколайович зарекомендував себе як грамотний, ініціативний співробітник, адже від його дій, швидкого прийняття рішення під час гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій залежало життя та здоров’я не тільки громадян, але й підлеглого особового складу. Він відповідав за навчання, виховання, дисципліну та боєздатність особового складу.

Під час зйомок у Кривому Розі художнього фільму «Распад», який вийшов на екрани телебачення в 1990 році, отримав роль начальника караулу пожежної частини, що приймав безпосередню участь у ліквідації пожежі під час аварії на ЧАЕС.

Нагороджений медаллю МВС СРСР «За бездоганну службу» ІІІ ст., нагрудним знаком МНС України «Кращому працівникові пожежної охорони», а також 6-ма іншими відомчими та громадськими нагородами. Кращий працівник пожежної охорони МНС України.

Ветеран державної пожежної охорони, у тісній взаємодії з керівництвом всебічно сприяє співпраці ветеранської організації Криворізького міського управління, проведення заходів із особовим складом щодо його виховання на кращих традиціях пожежної охорони, сумлінного ставлення до виконання службових обов’язків.

 


Previous post м. Семенівка: внаслідок власної необережності при курінні загинув 34-річний чоловік – Новини Чернігова та області
Next post Біль і мужність Чорнобиля – | Новини міста Дніпро та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *