м. Марганець: рятувальники нагадали правила пожежної безпеки у житловому секторі – | Новини міста Дніпро та області

13 травня фахівці Марганецького МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичне відпрацювання  житлового сектору  по вулиці Паркова.

Під час спілкування з громадянами співробітники ДСНС нагадували правила пожежної безпеки у побуті та вручали тематичні листівки.

Пожежники зауважували, що основними причинами виникнення пожеж в житловому секторі є необережне поводження з вогнем, несправність та неправильна експлуатація приладів газопостачання, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроприладів. Також, рятувальники роз’яснювали як діяти у разі виникнення пожежі, зокрема наголошували на необхідності якнайшвидше повідомити про надзвичайну подію за телефоном «101».

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню. Пам’ятайте, що загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.


Previous post На Чернігівщині упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 10 пожеж, під час яких одну людину врятовано – Новини Чернігова та області
Next post м. Кам’янське: проведено інформаційну роботу серед трудового колективу – | Новини міста Дніпро та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *