м. Покров: рятувальники спільно з лісниками провели патрулювання в природних екосистемах – | Новини міста Дніпро та області

13-го червня, з метою забезпечення безпеки громадян та пожежної і техногенної безпеки в природних екосистемах, співробітниками 44-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з лісниками Нікопольського лісництва ДП «Марганецьке лісове господарство» проведено патрулювання на території угідь Нікопольського лісництва ДП «Марганецьке лісове господарство» у місті Покров.

Під час спілкування рятувальники  з’ясовували на скільки люди знають, що необхідно робити аби не допустити загорань в екосистемах та роз’яснювали їм як необхідно діяти в разі виникнення пожежі. Також нагадали про заборону розведення вогнищ поблизу зелених насаджень та небезпеку навмисного випалювання сухої рослинності.

В кінці розмови всім громадянам були вручені інформаційні листівки «Бережіть екосистеми від пожеж», аби зменшити кількість пожеж в природі, які виникають через людські фактори та нагадували телефони екстрених служб міста.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *