м. Синельникове: співробітники Служби порятунку «101» нагадали мешканцям правила пожежної безпеки в побуті – | Новини міста Дніпро та області

Останнім часом значно збільшилась кількість пожеж у житловому секторі, що призвели не лише до значних матеріальних збитків, але й, що найголовніше, — до травмування та загибелі людей.

Зазвичай, причиною виникнення займань у помешканнях є нехтування громадянами елементарними правилами пожежної та власної безпеки.

Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у побуті. Крім того, часто для обігріву власних помешкань люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі та порушують правила експлуатації пічного опалення.

Тож, з метою зменшення ризику виникнення пожеж у житловому секторі, 5-го квітня інспекторський склад Синельниківського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями міста на тему: «Бережіть своє житло від пожеж!».

Громадянам, з якими вдалось поспілкуватись співробітникам Служби порятунку «101» вручили друковані пам’ятки з порядком дій у разі виникнення пожежі в побуті.

Пам’ятайте, вогонь безжалісний!

Надзвичайно важливо попередити займання!


Previous post Упродовж минулого тижня підрозділи Новини Чернігова та області врятували 22 особи та ліквідували 3 тис. 290 пожеж – Новини Чернігова та області
Next post Поехал в Киев и пропал: мариупольца разыскивают более полугода. Новости Мариуполя и Донбасса |

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *