м.Вінниця: підбито підсумки конкурсу дитячого малюнку “Пожежі краще запобігти” – | Новини Вінниці та області

31 березня в ГУ ДСНС України у Вінницькій області рятувальники підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків і робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику серед учнів навчальних закладів області.

Найкращі роботи з кожного куточка Вінниччини було направлено до головного відомства. Комісія, яка складалася з фахівців ДСНС, не могла визначити переможців даного конкурсу, адже кожна робота – витвір мистецтва: яскраві малюнки, вироби з пластилину, фетру, вишивки, художні різьби, випалювання, аплікації, вітражування.

Кожен учасник вклав часточку себе в свою роботу та поділився своїми знаннями з тем безпеки життєдіяльності (попередження пожеж від необережного поводження з вогнем, захист дітей від пожеж та інших надзвичайних ситуацій, робота та побут рятувальників, пожежі в побуті та на виробництві, лісові пожежі, пожежі на хлібних масивах та ін.).

За умовами проведення конкурсу всі роботи-переможці направлено до Добровільного пожежного товариства України на фінальний етап конкурсу.

ГУ ДСНС України у Вінницькій області


Previous post Компанія «Нібулон» врятувала унікальне Боброве озеро на Херсонщині » Новости Херсон
Next post На Вінниччині фахівці ДСНС продовжують інформувати населення щодо правил безпеки життєдіяльності – | Новини Вінниці та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *