Маячки Apple AirTag виявилися вкрай вразливі до подряпин |

Слідом за стартом продажів розумних брелоків Apple в мережі з’явилися огляди аксесуара. Зокрема, став відомий великий недолік новинки: незважаючи на гадану практичність, компактний гаджет виявився вкрай легко подряпати – навіть при дбайливому зверненні.

Згідно з численними фотозвіт блогерів, блискуча поверхня AirTag з нержавіючої сталі приходить в непривабливий вигляд буквально в перші ж дні використання. Те ж стосується і пластиковій поверхні на зворотному боці компактної «таблетки».

«Особисто мене це не особливо турбує з пристроєм такого типу – я не збираюся витрачати час на те, щоб дивитися на нього, і здебільшого моя мета полягатиме в тому, щоб прибрати його з очей геть. Але тим, кому небайдужі подряпини на AirTag, варто про це знати », – зазначив у своєму огляді популярний техноблогер Маркес Браунлі, автор YouTube-каналу MKBHD.

Майбутнім покупцям новинки, автори оглядів порекомендували використовувати захисні чохли. Крім того, більшість таких аксесуарів має петлю під кільце для ключів, що спрощує кріплення маячка до сумки або інших предметів.

Популярні новини  Apple AirTag працює навіть з Android. Але тільки в одному режимі

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

  • Все новости по теме:
  • AirTag
Previous post В мережі показали найменшиц зарядний пристрій на 30 Вт |
Next post На Балковской BMW попало в ДТП: автомобиль превратился в груду металла. Фото | Новости Одессы

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *